Sportování a podpora zdraví

Menu > Aktivity > Sportování a podpora zdraví

Minitělocvična MŠ

- využití sportovních prvků, TV sestav,  horolezecké stěny

Zahrada

míčové hry na hřišti s umělým povrchem
pohybové aktivity na zahradním tělocvičném nářadí
ježdíkování na svahu v zimním období
základy cyklistiky

otužování - mlhoviště

nerezové pítko instalované na naší zahradě

Cvičení ve volné přírodě

využití blízkého lesa a strání Střížovického vrchu

Cvičení v ZŠ

-  bezplatný pronájem 2 tělocvičen pro sportování celé školky

vždy v pátek máme 2 tělocvičny: červená a oranžová kytička od 9 -10 hodin

fialová a žlutá kytička od 10 -11 hodin

Projekt ČOS (Česká obec sokolská) -"Cvičíme se zvířátky"

Projekt je realizován ve školním roce 2017/18 -viz foto sekce Fotky/Sportování/Cvičíme se zvířátky-foto jednotlivých tříd, bližší informace u vchodů i v šatnách dětí -viz plakáty.

PS: GDPR-fotky loňského šk. roku byly již smazány.

Projekt ČOS - 2. ročník pro naši MŠ pro šk. rok 2018/19

opět jsme se letos zapojili celá školka, fotky budou postupně vkládány, budou pod heslem, které jste již obdrželi na třídní schůzce nebo ve své třídě u p. učitelek. Začneme od 9/2018-6/2019.

Projekt ČOS  3. ročník  pro šk. rok 2019/20

začneme od 10/2019-06/2020, fotky budou vkládány do sekce Sportování/Cvičíme ze zvířátky dle jednotlivých tříd, pod heslem, který jste obdrželi.

Projekt ČOS  4. ročník,  2020/21   "Se sokolem do života"

Opět necháme září jako adaptační měsíc, ale od října se  do toho pěkně opřeme... jak cvičíme, můžete se podívat  v daný rok na foto sportovních úspěchů dětí. Sekce Sportování.

Vždy na konci šk. roku jsou fotky smazány.

Každé dítě dle věku dostane svůj sešit, tak jak poroste jeho obratnost a jiné sportovní dovednosti, tak si děti ke zvířátku nalepí svou samolepku. Na konci roku si děti odnášejí celý sešit na památku.  Některé úkoly budou i pro vás, pro rodiče s dětmi.

Na velkém plakátu v šatnách uvidíte, které zvířátko již daná třída s jeho sportovními úkoly splnila...