Oranžová

Naše třídy > Oranžová

ŠKOLNÍ ROK 2022/23

Fotografie dětí ZDE.    Fotografie dětí jsou uloženy v albech a jsou uzamčeny.

Jméno:    MATEŘSKÁŠKOLA               Kód:    získali jste na třídní schůzce, případně vám ho sdělí třídní paní učitelky

PODĚKOVÁNÍ:

- p. Macháčkovi - za odvoz veškerých pomůcek na Kytičkovou show do SC Sluneta a po akci zpět do MŠ

p. Janíčkové - za zajištění pitíček pro třídu na Kytičkovou show.

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Fotografie ze Dne dětí ZDE

BESÍDKA pro vás TADY

Fotografie dětí naleznete ZDE, album je uzamčené    jméno: MŠKYTIČKA     heslo/kód jste získali na začátku školního roku 2020/2021.

Milí rodiče,

chtěly bychom se s Vámi podělit o to, co se nám povedlo při práci s dětmi na oranžové kytičce.

V listopadu jsme obě absolvovaly seminář "Karty ctností" , které jsme následně na to zakoupily do třídy. Karty jsou pěkně zpracované, přizpůsobené předškoláčkům a práce s nimi nás velmi baví. Využíváme je při všech činnostech a aktivitách během dne, a děti se díky nim naučí pojmenovávat své emoce a pracovat s nimi.

Ke každé konkrétní ctnosti máme také sborník aktivit. Několik z nich jsme už s dětmi vyzkoušely např. HRDOST, TRPĚLIVOST, VYTRVALOST, ODVAHU, DŮVĚRU a STAROSTLIVOST

Úžasné na tom všem je, že děti tyto ctnosti začaly bezprostředně samy používat, čehož jste si mohli všimnout třeba i doma.Ctnosti hodláme používat i dále a doufáme, že dětem předáme kvality osobnosti, které nemohou osahat rukama ani vidět očima. Porozumění ctnostem jim pomůže probudit v sobě své silné stránky  a vážit si sebe samých...

Klára Kundrátová

Aneta Mouchová

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat.
Profilující (marketingové)