Informace o přerušení nebo omezení provozu školy

Menu > Aktuality > Informace o přerušení nebo omezení provozu školy

Vážení rodiče,
provoz mateřské školy bude přerušen v období od 4.7. do 22.7. a od 8.8. do 19.8.
Bližší informace budeme uvádět nejpozději v termínu do 30.4.2022.

V letošním roce bude poprvé možnost v době uzavření naší MŠ dítě umístit do náhradní MŠ. Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o nadstandardní službu v době prázdninového provozu MŠ, budou stanovena kritéria pro možnost využití náhradní MŠ. Tato kritéria spolu se seznamem náhradních MŠ vám sdělíme v co nejkratším možném termínu zřizovatel zajišťuje legislativní rámec stanovení kritérií. Bc. Lenka Kalousová, ředitelka školy

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat.
Profilující (marketingové)