DISTANČNÍ VÝUKA

Menu > Aktuality > DISTANČNÍ VÝUKA

Vložen nový dokument na rajce.idnes.cz v popisu alba.   29.11.2021

Vložen nový dokument na rajce.idnes.cz v popisu alba.   26.11.2021

Vloženo na rajce.idnes.cz nové téma. 25.11.2021


Distanční výuka bude probíhat opět na RAJČETI. Průběžně tam budou přidávány úkoly pro děti. Album je zaheslováno - jméno: MŠKYTIČKA    kód: stejný jako do alb   (všechna písmena jsou velká a heslo s použitím diakritiky) Pokud si heslo nepamatujete, napište na e-mail uvedený dole v textu.

poznámka: Sledujte pozorně i popis alba, budou tam úkoly, které nelze vložit jako fotografie. V popisu budou uloženy VEŠKERÉ ÚKOLY, jestli se vám fotografie špatně tisknou, najdete je zde jako PDF.

Úkoly jsou pro děti povinné předškolní docházky povinné. Po opětovném otevření mateřské školy je prosím přineste na svou třídu. Dětem budou listy založeny do portfolia. Na rajčeti je založeno  také album, kam můžete posílat fotografie, videa, jak děti plní úkoly nebo jak si užíváte společně strávený čas. Tyto fotografie/videa zasílejte na e-mailovou adresu mskyticka4kytky@gmail.com 


 Pokud nemáte možnost si doma vytisknout zadané úkoly, můžete nám napsat na e-mail  mskyticka4kytky@gmail.com . Vyzvednout si je budete moci u nás ve školce v PONDĚLÍ nebo ÚTERÝ od 9:00 do 11:30 hodin. PŘEDEM PROSÍM NAPIŠTE JAKÝ DEN A cca V KOLIK DORAZÍTE, ABYCHOM ZABRÁNILI ZBYTEČNÉMU ZDRŽOVÁNÍ OSOB VE ŠKOLCE PŘI ČEKÁNÍ NA TISK.


Přestože jsou úkoly povinné pro děti, které nastoupí příští rok do první třídy, mohou si některé vybrat i mladší děti. Nemají však povinnost nosit je zpět do mateřské školy. Vaše fotografie přesto rádi uvítáme.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím