Diagnostika dětí - informace

485.jpg

221.jpg

ISophi zpracovala program  i pro  mladší děti. Takže od  září 2021  budou s dětmi dělat diagnostiku i ž+f  (zakoupila MŠ). Předškoláci  ji měli již dříve, zakoupili jsme program ze Šablon 3.

Budeme ji zpracovávat s dětmi  2x ročně (týká se jen č+o  u předškoláků), program pak umí vyhodnotit a porovnat výsledky u dětí z obou pololetí.

Malé děti ze žluté a fialové kytičky   zpracovávají  jen 1x ročně začátku šk. roku.

Rodiče dětí z červené a oranžové kytičky dostali  výsledky zpracované  1.diagnostiky (dostali jste v průběhu října - listopadu  2022) .

Pokud mělo dítě v nějaké oblasti potíže, p. učitelky rovnou zpracovaly a rodičům vytiskly podněty k další práci, abyste věděli, kde/a jak  je ještě potřeba dítěti pomoci před vstupem do ZŠ.

Bližší informace ZDE.

Rodiče dětí předškoláků z O+Č kytičky obdrželi pozvánky - v šatně mají termíny s časovým harmonogramem, kam se mohou zapsat na osobní schůzky během měsíce března 2023, kde se dozví před zápisem do ZŠ informace o výsledcích  2. diagnostiky; o pokrocích, porovnání s 1. diagnostikou (nebo dalších potřebách dítěte) pro zdárný vstup do ZŠ.  Rodičovský report  vám při schůzce bude předán.

Kdo z dětí má ještě nějaký problém v jednotlivých oblastech, též vám vytiskneme rady pro rodiče, jak můžete i vy doma pracovat s dětmi.

Vyvěšeno: 14.3.2023

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat.
Profilující (marketingové)