5.6. Den dětí - s sebou něco dobrého+ bublifuk

Menu > Aktuality > Akce na ČERVEN ( +pasování předškoláků)

Tablo předškoláků 2023/24

(visí od 30.5.2024 u vchodu velkých dětí na nástěnce.)

12.+ 13. 6. 2024 Pasování předškoláků proto proběhne individuálně ve své třídě.

Každé dítě obdrží osobní pozvánku, platí pro 2 osoby.

ORANŽOVÁ KYTIČKA 12.6. od 16-17 h

ČERVENÁ KYTIČKA 13.6. od 16-17 h

Bude připraven i doprovodný program pro děti a rodiče. Můžete si naši tradiční píseň Človíček - její refrén zazpívat s námi - (viz příloha níže)...nebo i v aplikaci Školka v mobilu.

Dejte dětem pěkné slavnostní oblečení, z kapacitních důvodů jen rodiče (bez sourozenců).

Můžete si zazpívat refrén naší tradiční písně Človíček spolu s námi:

RF//: človíčku, zastav se, život si vychutnej,

protože jen jeden máš,

všechno, co prožiješ, nikdy se nevrátí,

ať si co chceš za to dáš ://

17.6. Rozloučení s třídou, p. učitelkami, kamarády a se šk. rokem 2023/2

19.6. 2024 červená a oranžová - ZOO

Příchod : do 7:45 hodin, svačinu si vezmeme ze školky s sebou, jedeme trolejbusem hned po 8. hodině. V 9: 00 h už máme objednaný vláček

Oblékněte děti dle počasí, pokud bude slunečno, namažte děti ráno opalovacím krémem, dejte jim kšiltovky.

Do batůžku: pláštěnku (dle počasí), 1 malou sušenku (ne balení sušenek), lahvičku s pitím- uzavíratelnou).

Vybíráme: 100,- Kč (vstup, vláček)

(Kdo by z různých důvodů nemohl jet do ZOO, může zůstat v MŠ na třídě malých dětí- vždy patro, kam dítě patří). Prosíme nahlásit předem.

Vyvěšeno: 14.6.2024

21.6. Exkurze Hasiči - ve stanici Všebořice (jen č+o), dopolední program

červená - přiveďte děti do 8:00h (svačina v MŠ), pak odcházíme, máme být na místě v 9 :00 h

oranžová - od 10: h