Akce na ČERVEN ( +pasování předškoláků)

Menu > Aktuality > Akce na ČERVEN ( +pasování předškoláků)

Letos jsme se rozhodly, aby se Kytičková show zbytečně neprodlužovala (zejména s ohledem na malé děti z f+ž kytičky) a rodiče (odcházejících dětí do školy), aby si tuto slavnostní chvíli v klidu s dětmi užili takto:

Pasování předškoláků proto proběhne individuálně ve své třídě.

ORANŽOVÁ KYTIČKA 12.6. od 16-17 h

ČERVENÁ KYTIČKA13.6. od 16-17 h

Bude připraven i doprovodný program pro děti a rodiče. Můžete si naši tradiční píseň Človíček - její refrén zazpívat s námi - viz příloha níže)

Dejte dětem pěkné slavnostní oblečení, z kapacitních důvodů jen rodiče (bez sourozenců).

Můžete si zazpívat refrén naší tradiční písně Človíček spolu s námi:

RF//: človíčku, zastav se, život si vychutnej,

protože jen jeden máš,

všechno, co prožiješ, nikdy se nevrátí,

ať si co chceš za to dáš ://

Vyvěšeno: 23.4.2024

ostatní akce se teprve připravují...