24.1. "Zimní olympiáda"

Menu > Aktuality > Akce měsíce - LEDEN

Sportujeme na sněhu/i bez sněhu...pokud bude  venku příznivé  počasí, dejte dětem vhodné sportovní oblečení.

Děti si ve třídách/na zahradě vyzkouší jednotlivé " zimní sporty".

Procvičí si obratnost, postřeh; zdokonalí své dovednosti v oblasti hrubé motoriky a rozvinou svou zdatnost.

Budeme si povídat o olympijských hrách, co znamenají olympijské kruhy a jeho barvy,  poslechneme si a naučíme se, jak vypadá naše česká vlajka, zazpíváme si naši českou hymnu.

Vyvěšeno: 27.12.2021

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat.
Profilující (marketingové)