29.3.2021 Školní zralost a připravenost - online

Menu > Pro rodiče > 29.3.2021 Školní zralost a připravenost - online

V pondělí 29.3.2021 je pro rodiče  - akce je veřejná (musíte se sami přihlásit) , uvedete jen název MŠ, pořádá Místní akční plán II. v ORP Mladá Boleslav

ZDE

Cílem tohoto setkání je seznámit rodiče předškoláků s tématem školní zralosti a připravenosti. Na závěr sekání bude možnost diskutovat s odborníkem (se sdíleným logopedem) na dané téma. Na setkání  dostanete odpovědí na to, co potřebujete znát před zápisem do ZŠ.

Můžete se přihlásit  na mailu: tirnerova@dolni-pojizeri.cz

Dostanete odkaz do online prostředí, kde dále uvedete název naší MŠ, kterou navštěvuje vaše dítě (MŠ Kytička, Pod Vodojemem 313/3b, Ústí nad  Labem 40010)