Pondělní akce - ČERVEN

Menu > Aktuality > Pondělní akce - ČERVEN

31.5. Fotografování tříd v 9: 00 - děti přiveďte do 8: 00 hod. V šatnách dětí visí formulář k přihlášení a počtu ks/ á 45,- Kč. (Fotit se budou jen přihlášené děti (podpis rodičů).

7.6. Moje oblíbené zvířátko ze ZOO  - s děti si  mohou donést z domova plyšovou hračku(exotické zvířátko), budeme si o nich povídat.

14.6. Zazvonil i mně telefon - naučíme se, jak si (kamarádovi) přivolat pomoc, budeme si "hrát na telefonování".

21.6.  Rozloučení se školním rokem - na třídách proběhne rozlučková oslava konce šk. roku. Děti si mohou donést drobné občerstvení (džus, slané balené pečivo,  balené sušenky apod.)

28.6. Den s dinosaury - děti si mohou donést knížku nebo hračku dinosaura z domova.