Odklad školní docházky

Menu > Odklad školní docházky

Odklad školní docházky

Jelikož se blíží termín zápisu do základní školy, je důležité se též zaobírat myšlenkou na odklad školní docházky. Pokud bude ze strany paní učitelek jistota, že by doporučily dítěti odklad, budou kontaktovat zákonné zástupce e-mailem a podrobně vše proberou.

Pokud by o odkladu školní docházky uvažovali zákonní zástupci, mohou kontaktovat e-mailem třídní paní učitelky:

červená kytička: ckyticka@gmail.com

oranžová kytička: okyticka@gmail.com

Kdo si bude jistý, že odklad školní docházky svému dítěti zajistí při zápise do ZŠ, je povinen toto oznámit ředitelce školy na e-mail školy: mskyticka@volny.cz.

Uveďte zda bude dítě s odkladem navštěvovat mateřskou školu nebo bude docházet do přípravné třídy ZŠ.

Termín: nejpozději do 31.3.2021